VZORKY LÁTEK

Vzorky látek

Vážení zákazníci na našem e-shopu Vám nabízíme mimo jiné i možnost koupit Vzorky látek . Jelikož si uvědomujeme, jak je složité vybírat látky na e-shopu podle fotografii. Pokud si nejste jisti s výběrem látky, zda Vám bude Vámi vybraná látka vyhovovat barvou, materiálem či vlastnostmi, nabízíme Vám možnost objednat si Vzorky látek:

  • Velikost vzorku je cca 10cm x 10cm
  • Za vzorek si účtujeme jednotnou cenu 20,- Kč
  • Na jednou lze zaslat max. 5 Ks
  • Vzorky odesíláme v obálce za jednotné poštovné 20,- Kč

Vzorečky látky je třeba vždy uhradit předem prostřednictvím bankovního příkazu. Pokud Vás oslovila možnost objednání vzorků, neváhejte nám napsat (vyplněním kontaktního formuláře „Napište nám“, který je umístěn na hlavní stránce), nebo mailem na adrese info@sakami.cz, případně na messengeru, kde uvedete číslo zboží a název o jaký máte zájem. Obratem Vás budeme kontaktovat nejdéle však dva pracovní dny, kde vám zašleme objednávku s podklady k platbě. Jakmile bude platba připsaná na náš účet, obratem Vám zasíláme Vaše objednané vzorečky látek.

V případě Vašich dotazů ke zboží na našem e-shopu Sakami.cz a nebo pokud by jste měli tip na zboží, které na našem e-shopu postrádáte, neváhejte využít náš kontaktní formulář na hlavní stránce e-shopu Sakami.cz „NAPIŠTE NÁM“, nebo doporučujeme využít náš e-mail: info@sakami.cz. Dále jsme Vám k dispozici na messengeru či telefonu.

Švadlenky v našem e-shopu Sakami.cz mohou nakupovat za výhodné ceny již od 10 cm/bm. Při objednání z více variant od jednoho druhu a barvy zboží (látky), bude odměřeno a střiženo v jedné délce.

Dále nás můžete sledovat na našem Instagramu a Facebooku.

Za vaše objednávky a recenze mnohokrát děkujeme. 

Těšíme se na Vás, Sakami.cz