Látky

Látky

Látky vybírejte z velkého množství vzorů, potisků a barev. Naše nabídka zaručeně potěší švadlenky, které mají rádi kvalitní materiály. Sakami.cz nabízí velmi kvalitní látku, jako je softshell, teplákovinafleece, bavlněné plátno a mnoho dalších různých materiálů najdete na stránce Látky.

Softshell Jarní, Letní i Zimní máme velice kvalitní s vodním sloupcem 18000 a prodyšností 12000. Jednobarevný i s digitálním potiskem.

Teplákovina je také v naší nabídce zastoupena jednobarevným provedením, ale i s digitálním tiskem.

Úplety, ani tato metráž v naší nabídce nechází. Máme velice kvalitní úplety.

Švadlenky v našem e-shopu Sakami.cz mohou nakupovat od 10 cm/bm. Při objednání z více variant metráže – látky od jednoho druhu a barvy zboží (látky), bude odměřeno a střiženo v jedné délce.

Příklad:

1m … 1x
50 cm … 1x
10 cm … 3x
Jeden kus látky od jednoho druhu a barvy o celkové délce 1m 80cm.

Víme, že je složité vybírat látky podle fotografii a pokud si nejste jisti, zda Vám bude Vámi vybraná látka vyhovovat barvou, materiálem či vlastnostmi, nabízíme Vám možnost objednat si vzorek látky. Velikost vzorku je cca 10cm x 10cm, za vzorek si účtujeme jednotnou cenu 20,- Kč, na jednou lze zaslat max. 5 Ks, vzorky odesíláme v obálce za jednotné poštovné 20,- Kč. Vzorečky je třeba vždy uhradit předem prostřednictvím bankovního příkazu. Pokud Vás oslovila možnost objednání vzorků, neváhejte nám napsat (vyplněním kontaktního formuláře „Napište nám“, který je umístěn na hlavní stránce), kde uvedete číslo zboží a název o jaký máte zájem. Obratem Vás budeme kontaktovat nejdéle však dva pracovní dny, kde vám zašleme objednávku s podklady k platbě. Jakmile bude platba připsaná na náš účet, obratem Vám zasíláme Vaše objednané vzorečky látek.

Dále nás můžete sledovat na našem Instagramu a Facebooku.

Prohlížejte, vybírejte, objednávejte

Za Vaše objednávky a recenze mnohokrát děkuje

Tým Sakami