Zdrhovadla

V našem e-shopu Sakami najdete mimo metráže i část zboží z galanterie jako je Zdrhovadlo dělitelné, nebo nedělitelné. Dále jsou zipy vodě odolné. Zdrhovadlo, neboli Zip kostěný se používá pro výrobky ze středně silného až hrubého materiálu, bundy, kabáty, pracovní a sportovní oděvy. Použitý materiál je polyester a polyamid. Z našeho sortimentu je možné kombinovat tento Zip i mnoho dalších druhů a rozměrů zdrhovadel s Fleece, nebo na Softshell, dále je vhodný na Teplákoviny.

Zip či Zdrhovadlo dělitelné je zařízení sloužící ke spojování dvou částí dohromady. Je nejčastěji využíván na oděvech, ale má mnohé další využití. Zip se skládá ze tří částí – jezdce a dvou ozubených pásů, které do sebe zapadají.

Zipy délky 16 a 18 cm jsou nedělitelné a jsou vhodné do kalhot či kapes.

Dále máme zipy zatřené (vodě odolné) jsou více tuhé a musí být tedy opravdu velmi dobře všité, aby neměly tendenci se zvedat či jinak deformovat tvar šitého výrobku. Kostěné zipy se hodí na všívání do bund, kabátů a mikin. Zip je plastový a nabízíme ho ve více barevných provedeních.

Jak na údržbu? Doporučujeme:

Žehlení: NE

Aviváž: ANO

Sušička: NE

Bělení: NE

Praní: ANO 40 st.C

Rozměry: Délka tohoto zipu je 70 cm, Šířka článku je 6 mm a šířka zipu je 30 mm.

V případě Vašich dotazů ke zboží na našem e-shopu Sakami.cz můžete využít formuláře na hlavní stránce e-shopu Sakami.cz „NAPIŠTE NÁM“, nebo mailem na info@sakami.cz. Dále jsme Vám k dispozici na messengeru či telefonu.