Obchod

Obchod

Na této stránce e-shopu Sakami.cz, naleznete Obchod s kvalitní metráží – látkou  a Galanterií. Obchod s kvalitní metráží – látkou v našem e-shopu Sakami.cz , je zaručená věc, se kterou nemůžete šlápnout vedle . Vše máme skladem a obratem odesíláme k Vám. Kvalita a rychlost vyřízení objednávek je pro náš Obchod nejvyšší prioritou. Prohlížejte, vybírejte a nakupujte dle Vaší libosti. Platba kartou, doprava zdarma, věrnostní slevy.

V záložce Látky vybírejte z velkého množství vzorů, potisků a barev. Náš Obchod s látkou zaručeně potěší švadlenky, které mají rádi kvalitní materiály. Vyberte si z naší nabídky látek, především softshell, teplákovina, výplněk, fleece, bavlněné plátno a dalších různých materiálů v metráži.

Softshell Jarní, Letní i Zimní máme velice kvalitní s vodním sloupcem 18000mm / a prodyšností 12000 g/m²/24hod.. Jednobarevný i s digitálním potiskem.

Teplákovina je také v naší nabídce zastoupena jednobarevným provedením, ale i s digitálním tiskem.

Úplety, ani tato metráž v naší nabídce neschází. Máme velice kvalitní úplety, jednobarevné, ale i potištěné.

V záložce Galanterie, máme zastoupeno zboží, které je nedílnou součástí potřeb každé švadlenky. Na našem e-shopu ve složce galanterie jsou nejvíce zastoupena zdrhovadla (zipy) různých délek a barev, dále nabízíme pruženky tkané, pruženky půlené, několika druhů a barev a mnoho dalšího.

Dále nás můžete sledovat na našem Instagramu a Facebooku.

Prohlížejte, vybírejte, objednávejte

Za vaše objednávky a recenze mnohokrát děkuje

Tým Sakami

Dále nás můžete sledovat na našem Instagramu a Facebooku.