Doprava zdarma

Doprava zdarma

Doprava zdarma je poděkování za Váš nákup na našem webu Sakami.  Co pro Vás znamená Doprava zdarma?  Pokud na našem e-shopu nakoupíte za cenu 1.200 Kč a vyšší získáváte automaticky dopravu zdarma.

Připravte se a nakupte si látky za výhodné ceny. Zboží nabízené na našem e-shopu vybíráme v co nejlepší kvalitě z větší části od českých výrobců. Kromě Látky v Akci můžete získat slevy 2 % za registraci. Tato sleva je po přihlášení automaticky započtena na vše. Tudíž zakoupíte vybrané druhy látky v akci kde sleva za látku bude včetně slevy 2% za registraci, ta je již po přihlášení automaticky započtena u dané látky. A pokud nakoupíte zboží v ceně 1.200 Kč získáte další slevu a to Dopravu zdarma.

V případě Vašich dotazů ke zboží na našem e-shopu Sakami.cz a nebo pokud by jste měli tip na zboží, které na našem e-shopu postrádáte, neváhejte využít náš kontaktní formulář na hlavní stránce e-shopu Sakami.cz „NAPIŠTE NÁM“, nebo doporučujeme využít náš e-mail: info@sakami.cz. Dále jsme Vám k dispozici na messengeru či telefonu.

Víme, že je složité vybírat látky podle fotografii a pokud si nejste jisti, zda Vám bude Vámi vybraná látka vyhovovat barvou, materiálem či vlastnostmi, nabízíme Vám možnost objednat si vzorky látky.

Švadlenky v našem e-shopu Sakami.cz mohou nakupovat za výhodné ceny již od 10 cm/bm. Při objednání z více variant od jednoho druhu a barvy zboží (látky), bude odměřeno a střiženo v jedné délce.

Dále nás můžete sledovat na našem Instagramu a Facebooku.

Věříme, že naše látky se slevou Vás osloví.

Za vaše objednávky a recenze mnohokrát děkujeme. 

Těšíme se na Vás, Sakami

 

 

 

%d bloggers like this: